KONST / Litografier / Grafiskt blad 15406002
nr 1540 6002
Juan Cano
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, "Kollage". Signerad, numrerad 32/100. Giclee fine art. Bildmått: 27x38 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 32x43 cm
Juan Cano, svensk bildkonstnär född 1954 i Montevideo, Uruguay.
Utrop:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:00:00